Välkommen till Visitkort.se!

Om oss  |  Villkor  |  Beställa  |  Blogg  |  Facebook  |  ÅF

Storsäljare
 Block
 Brevpapper
 Broschyrer
 Dekaler
 Kuvert
 Offertmappar
 Presentkort / Korrkort
 Reklamblad
 Visitkort

 

Fler produkter
 Affischer
 Affischramar
 Banderoller
 Beachflaggor
 Gatupratare
 Roll-up

 

Storsäljare
 Bärkassar
 Muggar
 Musmattor
 Pennor
 Tejp
 Tröjor

 

Storsäljare
 Almanackor
 Logotype
 Smidesskyltar
 Övrigt

 

 

 

Öppettider

Måndag - Torsdag: 08.00-17.00

Fredagar: 08.00-16.00

 

Adress

Transtigen 7

833 35 STRÖMSUND

 

 

Kontakta oss


 

 

 

Administration

 

 

Simon

Simon Texmo

Ägare

 

simon@visitkort.se

 

 

 

 

 

Design & Produktion

 

Martin

Martin Persson

Grafisk designer

 

martin@visitkort.se

073-91 41 665

Micke

Micke Rislund

IT-tekniker

Grafisk designer

micke@visitkort.se

073-91 41 661

Robin Stener

Grafisk designer

 

robin@visitkort.se

073-91 41 666

 

 

       

Lizette

Lizette Persson

Grafisk designer

 

lizette@visitkort.se

073-91 41 663

Marlene

Marlene Stenehäll

Grafisk designer

 

marlene@visitkort.se

073-91 41 668

Malin Jonsson

Kundtjänst

 

info@visitkort.se

 

 

 

 

Kontakta oss
Ring oss 08-20 20 15
Maila oss info@visitkort.se

 

Aktuella kampnajer

 

Offert

 

 

 Fråga oss

 

 

 

 


© Copyright 2002 - 2017, Visitkort.se
Priser angivna exkl moms. Med reservation för skrivfel och prisändringar.

 

Tel. 08-20 20 15  |  info@visitkort.se  |  Transtigen 7, 833 35 Strömsund

 

Vi använder cookies för statistik, anpassat innehåll och annonser. Läs mer